TOKE 3.50 HEKTAR, PRISHTINE-FERIZAJ, AFER RAMA-P..

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Prishtinë
TOKE 3.50 HEKTAR, MAGJISTRALJA PRISHTINE-FERIZAJ , BUZE RRUGES MAGJISTRALE, E PERSHTATSHME EDHE PER AFARIZEM. 54METRA DALJE NE RRUGE, 95-100METRA DALJE NE RRUGEN DYTESORE.
LOKACIONI: DISA KM LARG PRISHTINES, AFER RAMA-PETROL.
SIPERFAQJA E TOKES: 30500M2.

ÇMIMI: 11000EURO/ ARI.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim