TOKE 39 ARI HAJVALI AFER PRISHTINES, TE KANALI

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Sipërfaqe: 1800 m2
Komuna: Prishtinë
TOKE 39 ARI, HAJVALI AFER PRISHTINES, 2 KM NGA RRUGA KRYESORE, TE KANALI.
LOKACIONI: DISA KM LARG PRISHTINES.
SIPERFAQJA E TOKES: 1800M2.
ÇMIMI: 3200EURO/ ARI.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim