TOKE 40 ARI + 33 ARI ARBERIA 3

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Prishtinë
TOKE 40 ARI + 33 ARI, ARBERIA 3 PERFUNDI VARREZAVE E PERSHTATSHMEPER SHUME DESTINIME.
LOKACIONI: ARBERIA 3 PERFUNDI VARREZAVE
SIPERFAQJA E TOKES: 40 ARI + 33 ARI.

ÇMIMI: 6900EURO/ ARI.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim