TOKE ME QIRA SHKABAJ 50 ARI 500€

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS 11 Pri 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
TOKE ME QIRA SHKABAJ 50 ARI 500€
LOKACIONI: SHKABAJ.
SIPERFAQJA: 50ARI
QIRAJA:500€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim