TOKE NË PRISHTINË

Shitet nga: Marko 21 Pri 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Njoftim!
Gjendet ne shitje nje siperfaqe toke prej 13 ari e cila gjendet ne hyrje te Prishtines,afer qendres tregtare ETC ,komuna Vranjevac.Afer kesaj siperfaqe toke gjendet rruga kryesore,uji dhe dritat.Gjithashtu siperfaqja e tokes ka dy rruge hyrje nje rruge kryesore (e asfaltuar) dhe nje rruge e dyte e cila kalon neper fushe.Une jam serb dhe jam pronar i kesaj siperfaqe toke.Cmimi eshte 7000 euro per ar ,cmimi eshte i diskutueshem.Gjithashtu ofrohet si mundesi blerja e parcelave te tokes si 3,4 dhe 6 ari.Gjithashtu me falni pasi nuk e di mjaftueshem gjuhen shqipe .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim