TOKE NE PREOCE 96 ARI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
TOKE NE SHITJE PREOCE 96 ARI 3000€/ARI
LOKACIONI: PREOCE AFER AUTOSTADES
TOKA: 96 ARI
ÇMIMI: 3000€/ARI.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim