TOKE NE SHITJE BARDHOSH 10 ARI 5500€/ARI

Shitet nga: Prona PLUS Sot 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prishtinë
TOKE NE SHITJE BARDHOSH 10 ARI 5500€/ARI
LOKACIONI: BARDHOSH-JUGOVIQ
TOKA: 3 ARI
ÇMIMI: 5,500€/ARI.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim