TOKE NE SHITJE SKULLAN 25, 41ARI 1.4HA 990€/ARI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

990 EUR

Komuna: Prishtinë
TOKE NE SHITJE SKULLAN 25, 41ARI 1.4HA 990€/ARI
LOKACIONI: SKULLAN
TOKA: 25ARI, 41ARI, 1.4HA
ÇMIMI: 990€/ARI.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim