TOKE TE "MALI I ROBIT"

Shitet nga: Grejsi 01 Krr 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITET TOKE TE "MALI I ROBIT" MBI SHINAT E TRENIT ME CERTIFIKATE PRONESIE. DISTANCA E TOKES DERI NE BREG TE DETIT ESHTE 1000M. ESHTE NJE VEND I QETE DHE I GJELBERUAR. TOKA SHITET 500 DHE 1000m2. TOKA KA NJE FAVOR NE TRE ANET E SAJ KA RRUGE. NDRYSHE NGA PJESA E BREGUT E DETIT QE KA KOEFICENT 15% KETU LEJOHET DERI NE 50%. CMIMI PER m2 ESHTE 60 EURO I DISKUTUESHEM...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim