TOKE në Qendër të HAJVALIS (45 Ari)

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 04 Gsh 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prishtinë
(SHITET) Toke në Qendër të HAJVALIS, afër Xhamisë. (siperfaqja (45 Ari). Ka mundësi edhe me u nda, infrastruktur komplet, rryme, uje, kanalizim dhe rruge. Dokumentacioni i gjithi ne rregull.

Çmimi 8500 € per Ari (382.500 €)

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: kosovarealestate.ks@gmail.com

Per te shikuar edhe OFERTA tjera tona, ne rubriken "Çfarë kërkon?" sheno numrin tone +37744108703

Faleminderit per bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim