TROJE 2 X 5 ARI DHE 7 ARI NE SOFALI

Shitet nga: Prona PLUS Dje 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Prishtinë
SIPERFAQJA E TRUALLIT:500M2, 500M2, 700M2...

LOKACIONI: SOFALI BUZE FSHATIT

ÇMIMI:4200EURO/ ARI.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim