TROJE NË PRISHTINË afer GORENJES KA LEJ

Shitet nga: Syla 28 Gsh 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim troje ne lagjen e re afer lagjes 038.

Trojet jan me hapsir :

- 2.5 ari
- 2.75 ari
- 3.3 ari
- 4.3 ari

Trojet jane me infrastruktur te kryer (rryme,uje, kanalizim).

!!!! VËREJTJE : Toka ku jan trojet eshte me komun te Graqanices, Qe do te thote : eshte nje letesim per bleresin per ti rregulluar dokumentat per te ndertuar shtepi ne menyr me te shpejt dhe pa as nje telashe.


Te interesuarit le te me kontaktojn ne nr e telefonit : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim