TROJE NE BERNICE TE EPERME

Shitet nga: zeqirjahja hyseni 29 Shk 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 150 EUR   3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITJE E TROJEVE NE BERNICE TE EPERME.KU AFER NDERTON VILA QELSI POINT,AFER RESTORANTIT CONTRI HAUS,RESTORANTIT FAMILI,VEND IDEAL PER NDERTIM E SHTEPISE SI DHE PER JETESE VEND SHUME IDEAL,TEL 044197584, viber +37744700137 SI DHE bushizeqa@gmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim