TROJE NE MES HAJVALIS DHE GRAQENICES

Shitet nga: sefer 14 Shk 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
TROJET NE SHITJE 22 .62 ari TROJET GJENDEN NE MES HAJVALIS DHE GRAQENICES RRUGA ULPIANA E RE.ME INFRASTRUKTUR KOMPLET RRUGA E ASFALLTUAR ME NDRIQIM DHE TRETUAR RRYMA UJI DHE KANALIZIMI SHUM AFER
TROJET SHITET NE PARCELLA SIMBAS NEVOJES DESHIRES DHE KOMPLET, QMIMI I
VOLITSHEM DHE ME MARVESHJE 7500 deri 8.000
euro PER ARI MVARESISHT NGA VENDI DHE SHUMA JU MIREPRESIM tel: 044-668-028 TROJET MUN TI GJENI EDHE VET ME KET NUMER . google maps 42.605688, 21.179236

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim