TROJE NE SHITJE

Shitet nga: Xhavit 13 Tet 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 10000 m2
Komuna: Prishtinë
Troje ne shitje ne Veternik mbi lajgen Nici apo prapa forteses. trojet jane te madhesise se ndryshme nga 3 ari e me teper. trojet jane me dokumentacion te rregullt me infrastruktur te kompletume ( uji, rryme , kanalizim , internet dhe kabllovik). Per me shume munde te kontaktoni ne ket numer: +377 44 372 760 apo +386 49 372 760 ne gjdo kohë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim