TROJE NE ZONEN INDUSTRIALE-MUNSI NDRRIMI ME BANES-

Shitet nga: betim 18 Pri 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten troje ne ZONEN INDUSTRIALE LAGJJA PRROI I NJELMET. Vendi i qete dhe ideal për banim. Infrastrukturë të plotë. Dokumentacion i rregullt. Mundësi ndërrimi me banesë tredhomëshe mbi 73 m2. apo 60m2.
Jane gjthsej 35ari,trojet i ndajm prej 4ari e me teper.
Qmimi per ari 9000ero.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim