TROJET NE SOFALI AFER PISHINES 11.8,8 dhe 6 arii

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AKS-AGENCY 19 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 2 troje në Sofali afër bazenit të Gërmisë në Prishtinë.
Njëri është 8 ari dhe tjetri 11.44ari dhe 6 ari
Trojet kanë infrastrukturë komplete:
Rrugë, Ujë, Rrymë, Kanalizim edhe janë të urbanizume dhe me leje ndertimi.
Cmimi I truallit 8 ari = 22 mij euro/ ari
Cmimi I truallit 11.44 ari = 16mij euro / ari
Qmimi per 6 ari 19 mij euro/ari
Trojet mund te kompenzohen me një vlerë edhe me banese apo diqka tjeter sipas marrveshjes.

NSH. AKS AGENCY
Mob. 045 903902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim