TROLLI 5.32ARI MBRAPA AUTOSALLON ENDRITI

Shitet nga: Prishtina e Re Sot 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Adresa: QAGLLAVIC
Sipërfaqe: 532 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
SHITET TROLLI ME SIPERFAQE 5.32 ARI NE MAGJISTRALEN PRISHTIN FERIZAJ AFER HIB PETROL ME SAKTSISHT MBRAPA AUTOSALLONI ENDRITI 150 M LARG RRUGES KRYESOR
PARCELA OSHT PRON E SHIPTARIT DHE KA GJITHA DOKUMENTET NE RREGULL ME GJITH INFRASTRUKTUREN RRYM UJE KANALIZIM E PERSHTATSHME PER NDERTIN
QMIMI 55MI EURO I DISKUTUSHEM
TEL:044889854 049889854 VIBER +37744889854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim