TRUAL NE EMSHIR

Shitet nga: Qemail 09 Shk 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 18 ari truall ne Emshir me dalje ne lum. Dokumentacion i rregullt mund te ndahet edhe ne troje miniumum 6 ari. Cmimi i diskutushem! 044 346 866 dhe 049 654 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim