TRUAL PREJ 87 ARI NE KODRAT E SOFALISE

Shitet nga: Prona PLUS Sot 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prishtinë
SIPERFAQJA E TRUALLIT:8700M2..
MUNDESI E NDARJES NE PARCELA PREJ 4,4.5,5 ARI, E ME TEPER.
LOKACIONI:SOFALI

ÇMIMI:2700 EURO/ ARI.
KOMPENZIME: 3700 EURAO/ARI


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim