TRUALL -PRISHTINË - MATIQAN

Shitet nga: Naser 16 Mar 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 999 EUR   13 500 EUR

Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes truallin me siperfaqe 10 ari me numër të çertificatës P71914050-00145-6 numri i parcelës 145-6 dimenzionet e truallit janë 35.50 X 28.30,trualli gjendet ne zonën kadastrale të Matiçanit , 100 metra distancë afer shkollës fillore Mitrush Kuteli ,afër posedon rrymë, ujë, kanalizim dhe rrugen me gjersi 6 metra gjërsi.
Lejohet ndërtim i shtëpive individuale BP+1Çmimi 11.999 euro për ari,i diskutushëm
Përkthimi i menjëhershëm.-marr në kompenzim veturë 10 deri 15 mi euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim