TRUALL KONCESION SLIVOVE 30 ARI DALJE NE MAGJISTRA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
TRUALL KONCESION SLIVOVE 30 ARI DALJE NE MAGJISTRALE 130M
LOKACIONI: MAGJISTRALJA PRISHTINE-GJILAN, 130M DALJE NE RRUGE KRYESORE.
SIPERFAQJA: 30 ARI
ÇMIMI: €/ARI

VEREJTJE: PER NDERTIM SIPAS MAREVESHJES

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim