TRUALL NË BARDHOSH

Shitet nga: Qemajli 15 Shk 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 10 ari truall në Bardhosh në pozocion mjaft atraktiv. Trolli ka infrastrukturë të plotë ka dalje në asfalt dhe dokumentacion të rregullt.Qmimi 6700€/ari
INFO: 044 346 866 VIBER
049 654 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim