TRUALL NE LAGJE SOFALI SIPERFAQJA

Shitet nga: Prona PLUS Dje 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 596 m2
Komuna: Prishtinë
SIPERFAQJA E TRUALLIT:569M2..
LOKACIONI: LAGJE SOFALI 150M NGA EULEX-I
I PERSHTATSHEM PER NDERTIM PER SHTEPI BANIMI.
ÇMIMI:25,000 EURO/ ARI.
PRANOJME EDHE OFERTA PER KOMPENZIM ME BANESE.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim