TRUALL NE SOFALI TAUKBAHQE SIPERFAQJA 400M2

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SIPERFAQJA E TRUALLIT: 400M2-600M2.
SOFALI-TAUKBAHQE, JO LARG MILLENIUMIT DHE PERPARIMIT,
I PERSHTATSHEM PER NDERTIM PER SHTEPI BANIMI.
ÇMIMI:9000EURO/ ARI.
PRANOJME EDHE OFERTA PER KOMPENZIM ME BANESE OSE EDHE VETURE.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim