TRUALL TE FUSHA E GOLFIT LLAPNASELLE

Shitet nga: Ahmet 23 Mar 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Trualli afer restaurant GOLF dhe Universitetit me siperfaqe 9.50 ari.
Trualli eshte I ndare ne dy ngastra 6 ari dhe 3.50 ari.
Çmimi per 1 ari eshte 3300 euro.
Ne project komunal eshte parapare shtrimi I rruges se re dhe ndertimi I shtratit te lumit me shetitore.

VREJTJE:
Keni te bashkangjitur foton ku gjenden oborret.
Ne foto ku eshte nderhyre me ngjyre te KUQE- parashihet te ndertohet rruga. Ndersa nderhyrja me ngjyre te gjelbert kalon lumi ku parashihet te rregullohet shtrati .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim