TRUALL

Shitet nga: nusrete 06 Pri 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
TRUALLI 3 ARI NE LAGJEN VETERNIK,afer fshatit nderkombetar.Ka kanalizim,rryme dhe uje.Pronari ka edhe dokumentacionin mbi pronesin ashtu qe menjehere mundeni me e be pranimin e pronesis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim