TRUALLI 15 ARI NE HAJVALI

Shitet nga: Faton 12 Jan 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli ne Hajvali 15 ari.Trualli gjendet afer spitalit Amerikan dhe te interesuarit mund te lajmrohen ne tel:viber: +4179 639 43 64 Qmimi eshte 6500 euro per ari, qmimi per te interesuarit mund te diskutohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim