TRUALLI 30ARI NE BERNICE AFER LAGJES CHELSEA

Shitet nga: Prona PLUS Sot 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
TRUALLI: RRETH 30ARI NE BERNICE AFER LAGJES NE NDERTIM CHELSEA POINT, JO LARG NGA RESTAURANTET E NJOHURA TE BERNICES.
Cmimi -

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.comÇMIMI-2200€/ARI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim