TRUALLI 8 ARI NE SOFALI ME INFRASTRUKTURË KOMPLE..

Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Prishtinë
TRUALLI 8 ARI NE SOFALI KA INFRASTRUKTURË KOMPLETE DHE LEJOHET NDËRTIMI. RRUGA 7M GJËRSI. TRUALLI KA NJË POZITË TË VEÇANT PËR NDËRTIM BANIM. ÇMIMI: 18 MIJË EURO PËR ARI.
QE DONI ME VIZITU TRUALLIN APO EDHE ME U TAKU, ME KONTAKTONI.

SIPERFAQJA E TRUALLIT: 8 ARI.

ÇMIMI: 18000EURO/ ARI.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim