TRUALLI NE SHITJE 5.5ARI NE CAGLLAVICE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Prishtinë
NE SHITJE TRUALLI 5.5ARI NE CAGLLAVICE PRAPA A.S. ENDRITI


ÇMIMI 10500€/ARI

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim