TRUALLI NE SHITJE PREJ 8 ARI NE CAGLLAVICE

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET TRUALLI PREJ 8 ARI NE QAGLLAVIC
TRUALLI GJINDET MBRAPA AUTOSALLON "ENDRITI"

QMIMI 11500€ /ARI


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim