TRUALLI NE VETERRNIK PREJ 5.20 ARI MBRAPA GORENJES

Shitet nga: QENDRIM 07 Pri 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Prishtinë
- Shitet trualli prej 5.2 ari ne Veterrnik mbrapa Gorenjes, perballe Grand Store ne te dy drejtimit nga rruga kryesore jane larg vetem 200 metra. Trualli eshte i ndare ne dy pjese me nga 2.60 ari per parcele, pronari eshte shqiptare dhe posedon te gjithe dokumentacionin e rregullt te bartjes se pronsise me vendim te gjykates komunale ne Prishtine. Çmimi per ari eshte 16000euro Cmimi eshte i diskutueshem.
- Per ma shum informata dhe dukjen e truallit te bashkangjitura i gjeni fotot.
- Per gjdo informat mund te na kontaktoni edhe permes e-mailit :qendrim_kastratii@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim