TRUALLI PREJ 2 ARI NE VELANI

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prishtinë
1. shitet oese nderrohet me banese shtepia e vjeter me dy ari truall qe gjendet ne kendin e dy rrugeve afer semaforti ne Velani (shih fotot). dokumentet ne rregull, me leje ndertimi.


QMIMI-105000/€
52500€ per 1/ari

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim