TRUALLI QE KUFIZOHET ME FSHATIN NDERKOM..

Shitet nga: Pronari 19 Krr 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes trollin.Trolli eshte ne pjesen jugore te Fshatit Nderkombetar dhe kufizohet me kete lagje.
Gjendet 500m ,nga Pallatit te Drejtesise (ne Veternik),Ne kete pjese dote jete Presidenca dhe Qeveria ne te ardhmen,pra Prishtina e Re.Shkolla e Re fillore 300m,s' ka rrezik ne komunikacion,per femijet qe shkojne ne shkolle.
Ka nje siperfaqe prej 8 ari, me mundesi ndarje 2 troje.
Ka rrugen me gjeresi 6m e cila perfundon te trolli im,ka ujin,kanalizimin,rrymen ne truall te perfunduar.Dokumentat ne kadaster jan ne emrin tim .
ME PLANIN URBAN TE RI LEJOHET NDERTIM PER SHTEPI INDIVIDUALE.

Mund te kontaktoni permes telefonit apo emailit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim