TRUELL46 ARI NË UGLAR KK GRAQANICË

Shitet nga: SEZAI 17 Gsh 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
☻ SHITEN 46 ARI TRUELL NE UGLAR
♣ TROLLI ESHTE BUZË RRUGES SE ASFALLTUAR 20m
☻ VENDI KA RRUGE, RRYME. UJ.KANALIZIM
☻ VENDI GJENDET AFER SHTEPIJAVE
☻ PER NJI JETE TE QETE !
☻ QMIMI : 2300 ERO PER ARI FIX

☻ TEL; 049/820 261 dhe +386 49/524 660
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim