Tokë bujqësore e përshtatshme për ta përdorur pë..

Shitet nga: Agustin Miraka 16 Maj 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Kjo tokë ndodhet 4-5 km larg bregdetit,gjithashtu është 2 km afër Apollonis, Muzeut Arkologjik Fier. Sipërfaqet të cilat janë në shitje po i paraqes me poshtë:
1) Sipërfaqja me 2535 m2 dhe pjesa 2000 m2 që janë ngjitur me rrugën kushtojnë 15 Euro m2
2) Toka me sipërfaqe 10800 m2 kushton 15 Euro m2 ndodhet 10 m larg rrugës,gjithashtu në krye të saj ndodhet rrethrrutullimi i rrugës që të çon në Detë dhe në Muzeun e Apollonisë.
Janë me çertifikata pronësie të rregullta.
Nëse jeni të interesuar kontaktoni: agustinmiraka@hotmail.com
Cel 0682666140

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim