Tokë në Arbëri km i I-rë në magjistralen Prisht..

Shitet nga: Sami 14 Pri 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet toka e përshtatshme për të gjitha llojet e veprimtarisë biznesore, sidomos për hapjen e ndonjë pompe të benzinës me objektet përcjellëse. Toka është e urbanizuar, është në emrin tonë prej viteve 60-ta, përkthimi i menjëhershëm.
Gjendet në kilometrin e parë të magj. Prishtinë-Mitrovicë, në mes 08 dhe shkollës Univerzum, përball CiaoBerto-s në Shkabaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim