Tokë në Arbëri (Shkabaj)

Shitet nga: sami 10 Pri 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesë tokën në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, Toka gjendet në kilometrën e parë të ksaj rruge, ndërmjet 08 dhe Shkollës Univerzum, përball CiaoBerto-s në Shkabaj.
Toka është e përshtatshme për të gjitha veprimtarit biznesore e sidomos për ndonjë pompë benzine me objekte përcjellëse.
Eshtë e urbanizuar, lejohet edhe ndërtimi i lartë.
Dokumentacioni i rregulltë, përkthimi i mundshëm menjëherë. Shitet nga pronari dhe është prej para viteve 60-ta në emër të shqiptarit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim