Tokë në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, Arbëri..

Shitet nga: sami 10 Pri 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet toka e urbanizuar, ka dokumentacion të rregulltë, Eshtë e jona prej më tepër se 50 vjet, dhe shitet prej vet pronarit, Eshtë e përshtatshme për ndëtim të lartë, për veprimtari biznesi e sidomos për ndonjë pikë për pompë benzine me objekte përcjellëse.
Toka gjendet në kilometrin e parë të magjistrales Prishtinë-Mitrovicë, afër 08, shkollës Univerzum, përball CiaoBerto në Shkabaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim