Tokë në shitje në Veternik

Shitet nga: sadat 13 Gsh 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

21 000 EUR

Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 4000 m2
Komuna: Prishtinë
Janë gjithsejt 40 Ari. Qmimi per Ari eshte 21.000 euro.
Toka ka plan rregullativ, eshte e urbanizuar dhe eshte e pershtatshme per ndertime te larta me plan rregullativ te Komunës.

044111177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim