Tokë për troje

Shitet nga: Kika 12 Maj 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Tokë per ndërtim
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes token per troje me leje ndertimi dhe me dokumentacion të rregullt .toka gjendet afer hotelit princi i arberit ne prishtin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim