Tokë per troje

Shitet nga: Kika 14 Dhj 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes tokën per troje toka esht afer hotelit princi i arberit dhe esht skaj rruges se asfaltuar dhe esht me leje ndertimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim