Tokë

Shitet nga: Uke 13 Mar 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Tok në Sofali jan edhe 16 ari . mundesi shitje edhe ka 5 ari por kush i mer komplet qmimi ësht ndryshe,
Pllaci i ka 2 rrug te asfalltume posht dhe lart përafersisht afer Xhamis ne Sofajli ësht edhe ni Garazhd e ndertune .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim