Tok 5 hektar afer sllovis

Shitet nga: muhamet 07 Pri 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
shiten 5 hektar sasht e punuar qe 35 vjet u mush therra druj kaqa u ba harabat shumica asht rrafsh ven atraktiv me rrug te shtruar kfori eka shtru me zhavor ash ven edhe per hotel restorant 1 kilometer prej asfalltit kufizohet me shum hektar utrin qmimi fiks 80 ero nuk diskutohet
5 hektar ka rrymen dhe uj burimor te mjaftushem 7 kilometra ne magjistrale thirrni ne qdo koh nuk ndahet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim