Tok ne Prishtin

Shitet nga: Drilon 21 Jan 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR   52 800 EUR

Adresa: Rr.Tahir Zajmi pa nr.
Sipërfaqe: 4000 m2
Komuna: Prishtinë
Shes truallin ne Prishtin me dokumentacion te rregullta dhe pershtatshme per qdo veprimtari , trualli gjendet ne lagjen Emshir (Kalabria) esht afer nga Gardeni 2 min , qmimi per truallin esht 13.200 per ari apo ne total 52.800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim