Tok ne mramor 25 klm prej prishtine toka ben per..

Shitet nga: bekim gashi 09 Shk 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shes tok ne mramor 25 klm dhe 17 klm se ka dy lidhje rruge kah gjilani dhe makofci rrug esht deri te veni asfalt toka esht buz rruge qmimi esht per ari 2000 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim