Tok ne prapashtic

Shitet nga: arsim 27 Shk 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
eshte 2 hekter ne fshatin prapashtic afer asfltit edhte e furnizuar me uj dhe rrym eshte tok pjellore qmimi eshte 450 euro per ari ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim