Toka (Trualli) ne shitje,4 ari te Germia

Shitet nga: Driton 02 Nën 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Adresa: Te pishina, Germi.
Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes tokën (truallin) ne Germi,150m afer pishines dhe 100m nga rruga kryesore.Toka,truall,trualli,tok,pllac,pllaci.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim