Toka (Trualli) ne shitje

Shitet nga: Visar Krasniqi 11 Nën 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 7208 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet toka (trualli) me nje siperfaqe prej 7208 m2 (72 ari). Toka gjindet ne rrugen e Stambollit (pas bazes se KFOR-it Headquarters). Toka, eshte me dokumentacion te rregullt dhe me askend nuk ka mosmarreveshje. Te interesuarit mund te na kontaktojne nepermjet cellularit. Ju urojme suksese, me rrespekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim